Po Party s Rihannou potřebují nové játra !!

10. října 2010 v 15:46 | Posted by ://EM* |  News&Updates

Už to tak bývá. Když se holky sejdou, je to vždycky hukot. A když je důvodem k party zasnoubení blížící se svatba, mohou být následky nedozírné...
Katy (25), která je zasnoubená s Russellem Brandem, pozvala svou nejlepší kámošku Rihannu a další 25 dobrých kamarádek do Las Vegas na "nemorální noc". Pařit zkušeně vydržely až do dalšího dopoledne. Člověk se přeci vdává jednou v životě... :)
Rozlučka se svobodou byla tak mocná, že ji druhý den Katy Perry okomentovala: "Asi budu potřebovat transplantaci jater."
Dámy se na party také důsledně oblékly a Katy nosila celý večer klobouk s nápisem "nevěsta", nejspíš, kdyby se náhodou ztratila.
Po večeři v Casino Tower naskočily do přistavených limuzín a odjely na představení Ka slavného Cirque du Soleil. Noční tah pak završily v hotelovém apartmá, kde budoucí nevěsta dostala "eroticky laděný" dort, na oslavu několika posledních týdnů svobody.
Rihanna se netají tím, že pár Katy + Russell doslova zbožňuje: "Ti dva mě dovedou zabít smíchy. Mají naprosto stejný smysl pro humor. Pořád se špičkují a dělají vtipy," doplňuje jejich účet Rihanna.
Nemají spolu ale jen legraci, ale i pár starostí. Jen několik dní před holčičí 'Las Vegas party' byl Russell zatčen na letišti v LA, když jako správný budoucí manžel bránil Katy před fotografem, který se snažil 'ulovit' její intimní snímky.
Katy se událost nebála okomentovat ani na Twitteru: "Když si stoupnete tam, kde nemáte co dělat, a strčíte mi objektiv pod šaty, můj snoubenec bude dělat to, co musí, chránit mě."
původní zdroj článku :BRAVO
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucies Lucies | Web | 10. října 2010 v 16:22 | Reagovat

Očividně si to užili :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.