Russel : o svatbě s Katy, a mluvící kočce

11. října 2010 v 20:15 | Posted by ://EM* |  News&Updates
Jak víte tak Russel je snoubenec Katy,a tady je o něm článek,
normálně bych ho nepřidávala ale je tam i něco o Katy :)♥


Ne papouška, ale rovnou mluvící kočku si přeje Russell Brand.
A to prý v případě, kdyby s Katy Perry neměli děti.
Za pár týdnů se tenhle komik - 'buřič' chystá vlézt do chomoutu se zpěvačkou Katy Perry, a tak se ani tento pár nevyhnul spekulacím, kdy že přijde čas na rodinu.
Russell má ale evidentně plán B pro případ, že by Katy nemohla otěhotnět. Oba dva milují kočky a pár kočkovitých šelem už doma mají. Ta případná další, místo miminka, by ale podle něj měla být na mnohem vyspělejší úrovni.
pokračování pod perexem

"Rád bych měl buď dítě, nebo kočku, která umí mluvit," plánuje si Russell. Vědecké aspekty při tom nebere vůbec vážně. "Doma už mám kočku, která aportuje. Hodíte ji míček, ona se rozběhne a přinese vám ho zpět," apeluje na svůj nápad Russell. "Nevypadá u toho tak toužebně jako pes, ale když ho hodíte znovu, je šťastná," přidává.
Naštěstí nemá Russell v hlavě jen mluvící a aportující kočky. Zabývá se i plánovanou svatbou s Katy, která by snad mohla být do měsíce v Indii. Počítá, že díky tomuto místu bude na jejich svatbě znatelně méně zástupců médií, kteří by se na ně doma slétli. V klidu prý nezůstává ani jeho matka, která jako správná žena 'nemá co na sebe' a řeší, v čem svého syna do manželství vyprovodí.
"Věřím, že budeme mít klidnou svatbu," doufá Russell, "nepozvali jsme příliš mnoho lidí. Jenom má maminka je nervózní z toho, co si vezme na sebe. Ona ale ve všem vypadá nádherně, takže nevím, proč si dělá starosti," je Russell zpět se svým humorem.
Nevím jestli je článek pravdivý,ale měl by být
původní zdroj článku:BRAVOGIRL

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | Web | 11. října 2010 v 20:23 | Reagovat

:D Katy jako mluvící kočka mu musí stačit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.